stat
Impreza już się odbyła

Bajarka opowiada

Zapraszamy do Muzeum Sopotu na cykliczne rodzinne warsztaty twórcze z baśnią ️ Bajarka opowiada. Niedzielne spotkania z książkami i twórczym rękodziełem poprowadzi pani Agata Półtorak ilustracje i rękodzieło!

Terminy spotkań:
19.01 - Pełna niezwykłości baśń ukraińska "O biedaku i carze kruków" w konwencji teatru opowieści kamishibai. W części plastycznej wykonamy magnesiki- kruki z czarnej tkaniny i filcu.

16.02- Pouczająca kaukaska opowieść "Złoty dzban" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej uczestnicy ulepią złote ozdobne dzbanki z masy plastycznej.

15.03 - Zabawna baśń iracka "Pechowe papucie Alego Abu" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej wykonamy oryginalną ozdobę z tektury i tkanin - parę papuci nie koniecznie do noszenia.

26.04 - Białoruska bajka" Kozia chatka" w formie teatrzyku kukiełek. W części plastycznej uczestnicy uszyją kózkę- maskotkę z płótna i filcu.

17.05 - Baśń syngalezyjska "O wiernym psie" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej uczestnicy wykonają pieski w technice kolażu.

14.06- Urokliwa baśń rosyjska "Jak dziadek Oleg szedł do Słońca" w formie żywej opowieści. Uczestnicy wykonają słońce - ozdobę do powieszenia w technice papieroplastyki.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z teatralnych budynków w Trójmieście w "Blaszanym Bębenku" Güntera Grassa nazwany został "młynkiem do kawy"?