• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BRAK / MIEJSC Warsztat gry na djembe

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach gry na afrykańskich bębnach djembe i zasmakowania radości z obcowania z rytmem i z tworzenia muzyki. Warsztaty poprowadzi znany w Polsce perkusjonalista z Australii Paul Grocott - djembefola, balafonista, kompozytor i aranżer w zespole Moribaya.

Paul podzieli się z uczestnikami skrawkiem swojej obszernej wiedzy na temat rytmów z Afryki Zachodniej. Wiedzę tę zdobywał podczas niezliczonych podróży do Afryki. Dwie godziny warsztatu zostaną poświęcone na zagranie wybranego rytmu afrykańskiego, w podziale na różne składowe wraz z aranżacjami.

-> Zapisy: plama@gak.gda.pl (w tytule maila: Plama, djembe, 22 stycznia)
-> Uczestnicy nie posiadający własnego instrumentu proszeni są o zgłoszenie tego faktu przy zapisie.
-> ze względu na obowiązujące obostrzenia i limity, prosimy również o podanie w mailu informacji czy jest się osobą w pełni zaszczepioną czy nie.

Osoby, które posiadają Unijny Certyfikat Covid dokumentujący zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualny negatywny wynik testu na obecność wirusa (lub inny dokument potwierdzających powyżej określone stany) prosimy o zabranie ich ze sobą na wydarzenie. Okazanie powyższych dokumentów jest dobrowolne jednak do sali możemy wpuścić ograniczoną ilość (30%) osób niezaszczepionych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?