stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Tomasz Chyła, Krzysztof Hadrych, Sławek Koryzno

Zapraszamy na cotygodniowe czwartkowe spotkania z jazzem. W tym tygodniu gospodarzem będzie Tomasz Chyła, który wystąpi w składzie: Tomasz Chyła - skrzypce, Krzysztof Hadrych - gitara, Sławek Koryzno - Perkusja.

***
Tomasz Chyła skrzypek, kompozytor, dyrygent. Jeden z najlepszych skrzypków jazzowych w Polsce. Charyzmatyczny i bezkompromisowy we własnej twórczości. Wraz ze swoim autorskim kwintetem, przebojem wdarł się na rodzimy rynek muzyczny. W ostatnich trzech latach, czterokrotnie nominowany do najważniejszych nagrody muzycznej w Polsce FRYDERYKI w tym raz jako Muzyk Jazzowy Roku. Ma na swoim koncie cztery autorskie albumy oraz wiele nagranych jako sideman. Współracował z takimi muzykami jak Logan Ritchardson, Leszek Możdzer, Sylwester Ostrowski, Eric Allen.
***
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

jazz - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakiego języka pochodzi drugi człon nazwy teatru tańca - Teatr Amareya?

 

Najczęściej czytane