stat

BOTO post-pandemicznie: Ola Mońko / Paweł Urowski / Kacper Skolik

Zapraszamy wszystkich fanów do Boto! Już 17 czerwca 2021 o godz. 21.00 wystąpi Trio Oli Mońko w składzie:

Ola Mońko-piano
Paweł Urowski-kontrabas
Kacper Skolik-perkusja

jazz - koncerty w Trójmieście


Przedstawimy materiał z nowej płyty "Now it's my turn" którą nagrywamy już w lipcu 2021.
Do nabycia nadal "Wherever You are" z autografem artysty żyjącego!
Nie może Was zabraknąć w Boto!!!
Rezerwujcie bilety już dziś!

Aleksandra Monko-Allen zdobyła wykształcenie wyższe w Akademii Muzyki Rozrywkowej im.K.Szymanowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli w 2000 roku. Kontynuowała naukę w City College of New York w Nowym Yorku w 2001 przy boku muzyków tj: John Patitucci, John Hicks, Ronney Mathews and Geri Allen. Ukończyła University of the District of Columbia w Waszyngtonie w klasie fortepianu Marvy Cooper w 2010 roku. Przez sześć lat prowadziła Chór Gospel w kościele Mt.Calvary Catholic Church w Forestville, Maryland, komponując na Chór. Zdobyła dwukrotnie pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. K. Komedy w Słupsku w 1999 i w 2003 roku za utwory I will not fall in love with you i Open Sea. W Waszyngtonie współpracowała z muzykami tj.Butch Warren, Eric Allen, Ephraim Wolfolk , Catarina Racha i Vanessa Williams.Zagrała w Tribute to Charlotte Holloman na University of the District of Columbia w 2011. Aktualnie mieszka w Polsce aktywnie uczestnicząc w w artystycznym życiu trójmiejskim.

Paweł Urowski kontrabasista, gitarzysta basowy.
Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na Wydziale Instrumentalnym.
Zdobywca nagród na konkursach jazzowych , takich jak m.in. EIM, Jazz Juniors czy Krokus Jazz Festiwal.
Nagrał 24 płyty, w tym album nominowany do Fryderyka 2010, wydany w ramach formacji Dziki Jazz (Kamiński, Pater, Urowski, Gorzycki).
pawelurowski.pl

Kacper Skolik perkusista jazzowy młodego pokolenia, syn polskiej legendy perkusji Arka Skolika. Skończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Gliwicach im. Ludomira Różyckiego. Dodatkowo rozwijał swoje umiejętności pod czujnym okiem ojca. Brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych, także zagranicznych. Był akompaniatorem na corocznym festiwalu sztuk artystycznych Fama w 2016 roku. Jeden z dziesięciu perkusistów biorących udział w projekcie J. A. P. Kaczmarka Emigra Symfonia bez końca. Finalista konkursu Jazz Drummers Competition 2018.


Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/
***
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak często wręczana jest wymyślona w Gdańsku nagroda Europejski Poeta Wolności?