• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

BOTO post-pandemicznie: Mild Trio

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na tradycyjny czwartek jazzowy w BOTO. Gospodarzami tego wieczoru będzie Mild Trio w składzie:

Maksymilian Kreft - perkusja
Michał Bąk kontrabas
Krzysztof Pawłocki gitara

jazz - koncerty w Trójmieście


Trójmiejscy muzycy, których połączyło zamiłowanie do jazzowej improwizacji i przestrzennej muzyki elektroniczno-akustycznej.

Michał Bąk pochodzi z Gdańska. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale instrumentalnym (w klasie dra hab. Waldemara Tamowskiego i dra Jana Kotuli) w oraz jazzowym (w klasie dra Michała Barańskiego). Jest laureatem licznych konkursów kontrabasowych jak i jazzowych.

Krzysztof Pawłocki kompozytor, gitarzysta. Ukończył Akademię muzyczną w Gdańsku na kierunku gitara jazzowa. Współpracował m. in. z zespołami: 12 kamieni, Moa, Basia Kawa, Da.kaa, Marta Szefke groove band, Eva&Shandy, Mild trio, Les femmes, Grace gospel choir, Juventus gospel choir. Wraz z zespołem Jazz.u w 2019 roku wydał płytę Grigio zawierającą osiem autorskich kompozycji.

Maksymilian Kreft - Perkusista młodego pokolenia, uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej im Zygmunta Noskowskiego w Gdyni w klasie fortepianu.
Umiejętności gry na zestawie perkusyjnym zaczął rozwijać w wieku 14 lat pod okiem takich perkusistów jak: Paweł Osicki, Grzegorz Sycz, Adam Golicki, Marcin Jahr. W wieku 16 lat zaczął występować z czołowymi muzykami trójmiejskiej oraz ogólnopolskiej sceny jazzowej. Jako siedemnastolatek zdobył indywidualną nagrodę na Festivalu Jazz nad Odrą z zespołem Extradition Quintet, z którym otrzymali również 3 miejsce, z tym samym zespołem zostali wyróżnieni podczas Ogólnopolskiego przeglądu młodych zespołów jazzowych i bluesowych w Gdyni. Uczestnik warsztatów New York jazz Masters m.in z Aaronem Goldbergiem, Dena Derose, Miguelem Zenonem, Luques Curtisem, Ali Jacksonem, Mikem Moreno. Występował na Sopot Molo Jazz Festival, Vertigo Summer Jazz Festival, Jazz w lesie, Jazz nad Odrą, Sopot Jazz Festival, Ladies Jazz Festival, Pomorski Jazz.

****
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?