stat

BOTO post-pandemicznie: Irek Wojtczak & Kamil Piotrowicz

Ruszamy!

Wracamy powoli do rzeczywistości i wznawiamy cykl czwartkowych spotkań. W lekko zmienionej póki co formule - nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków.

Cykl rozpoczną:
Irek Wojtczak - saksofony
Kamil Piotrowicz - pianinojazz - koncerty w Trójmieście


****
Irek Wojtczak saksofonista, improwizator, aranżer, twórca nieprzewidywalny, wymykający się jednoznacznym definicjom muzyki. Znakomicie wpisał się w polską scenę muzyczną, gdzie jako lider, sideman czy solista nagrał ponad czterdzieści albumów. Został on doceniony przez czołowych amerykańskich krytyków magazynów All About Jazz i The New York City Jazz Record takich jak: Karl Ackermann, C.Michael Bailey, Budd Kopman czy Ken Waxman. Utwór z płyty Irek Wojtczak Folk Five ukazał się na samplerze dołączonym do brytyjskiego miesięcznika muzycznego The Wire (listopad 2015).

Kamil Piotrowicz (ur. 07.08.1992) - pianista i kompozytor. Nominowany do nagrody "Fryderyk 2019 oraz "Fryderyk 2017" za autorskie albumy "Product Placement oraz "Popular Music" wraz z Kamil Piotrowicz Sextet. Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie w klasie kompozycji prof. Leszka Kułakowskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz w Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze. Laureat wielu festiwali i konkursów jazzowych, m. in. Jazz Nad Odrą (Nagroda Indywidualna za Kompozycje), Krokus Jazz Festiwal (Grand Pri, Blue Note Jazz Competition (Grand Pri, Ogólnopolski Przegląd Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni (Grand Pri. Otrzymał szereg nagród kulturalnych, m in. Zachodniopomorską Nagrodę Kulturalną "Pro Arte", "Młody Twórca Kultury" Miasta Gdańska czy nominację do "Pomorskiej Nadziei Artystycznej". Twórca międzynarodowego festiwalu "Idealistic Festival" oraz niezależnej wytwórni płytowej "Howard Records". Jest liderem i członkiem zespołów Kamil Piotrowicz Sextet, LAWAAI, Wojtczak / Piotrowicz, HAŁVAA.

BILETY:
>>> 20 zł

online: na naszej stronie i przez goout.pl

****
Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę mogą wejść jedynie 23 osoby
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy powstała Fundacja Theatrum Gedanense?