stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Aleksandra Kutrzepa Quartet

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Od 2015 roku Aleksandra Kutrzepa Quartet z powodzeniem realizuje swoją wizję nowoczesnego jazzu, nie bojąc się wychyleń zarówno w stronę awangardy jak i ludowych inspiracji. Świetne recenzje dwóch wydanych przez zespół albumów umacniają pozycję kwartetu na rynku jazzowym zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Repertuar zespołu składa się z autorskich kompozycji łączących elementy współczesnego jazzu i muzyki ilustracyjnej. Kwartet ma na swoim koncie ponad 100 koncertów w 9 krajach.

Rankingi:
- Album Impressions trafił w grudniu 2018 roku na listę SUBIEKTYWNA PIĄTKA najlepsze albumy 2018: polskie debiuty wg Krzysztofa Komorka.
- W plebiscycie podsumowującym rok 2018, album ,,Impressions" zajął 4 miejsce w kategorii ,,POLSKA JAZZOWA PŁYTA ROKU" (Plebiscyt JazzPRESS oraz Radio JAZZ.fm)".
- W 2019 roku liderka zespołu znalazła się na liście 13 najlepszych skrzypków w Polsce wg. Jazz Forum.
- W plebiscycie podsumowującym rok 2019, Aleksandra Kutrzepa znalazła się w pierwszej piątce w kategorii POLSKI JAZZOWY WYKONAWCA ROKU (plebiscyt JazzPRESS oraz RadioJAZZ.fm)
- W rankingu przygotowanym przez portal Polska Płyta / Polska Muzyka, album "Mermaid" trafił na listę 10 najlepszych albumów jazzowych 2019 roku

jazz - koncerty w TrójmieścieCzłonkowie zespołu:
Aleksandra Kutrzepa
- Skrzypce
Bartłomiej Garczyński- Gitara
Michał Studniarek- Bas
Robert Kutrzepa- Perkusja

****
Obowiązują następujące wytyczne:


  • maseczki zasłaniające usta i nos

  • przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce

  • przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Od kiedy Muzeum Narodowe w Gdańsku funkcjonuje pod obecną nazwą?