• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Boto jam: Bluesowe Poniedziałki
PATRONAT

BOTO JAM: Wojciech Bergiel & goście

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

W tym tygodniu gospodarzem będzie Wojtek Bergiel, który zagra w składzie:
Michał Bąk
- kontrabas
Dominik Kisiel - piano
Adam Golicki - perkusja
oraz
Wojciech Bergiel - saksofon

jazz - koncerty w Trójmieście


Muzyczne tematy, które będą eksplorowane w pierwszej części spotkania to obecność i obfitość. Później zapraszamy do wspólnego muzykowania!

***
Wojciech Bergiel - twórca, kompozytor, muzyk. Wierzy, że muzyka potrafi uzdrawiać i ma moc przemiany. W swojej twórczości często łączy swobodną improwizację z muzyką elektroniczną do przedstawiania tu i teraz, za pomocą malowniczych i obrazowych dźwięków. Zainspirowany twórczością jazzowych i awangardowych muzyków takich jak: Keith Jarrett, Pharoah Sanders, Ben Webster czy Kurt Rosenwinkel, poszukuje własnego języka ekspresji.

***
Bilety: 25 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/

***
Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemicznąą. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa. 

Opinie

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?