• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

BOTO JAM: Paweł Kasprzewski DYPLOM

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

lip 7

czwartek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 25 zł zł

w każdą środę (od 14.09 do 28.12.2022), godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Po pierwszym setcie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. Trójmiejski gitarzysta i kompozytor młodego pokolenia. Grą na gitarze zajmuje się od przeszło 17 lat. Wychowany w klasycznym duchu, ukończył I i II stopień szkoły muzycznej, a równolegle będąc zanurzonym w muzyce rozrywkowej, rozwijał zdolności improwizacji oraz poszerzania gitarowych horyzontów; od klasyki, przez fingerstyle, do jazzu.

jazz - koncerty w Trójmieście


Koncert jest wydarzeniem wieńczącym kolejny etap edukacji muzycznej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Tego wieczoru będzie można usłyszeć autorskie kompozycje muzyka oscylujące wokół muzyki jazz-rockowej. W swoich poszukiwaniach muzycznych gitarzysta nie stroni od mocnego gitarowego grania, jazzowej lekkości czy akustycznego podejścia do instrumentu.

Historie które reprezentują autorskie kompozycje opowiadają o szerokiej palecie emocji oraz sytuacji. Nie zabraknie karkołomnej pogoni oraz związanej z nią ucieczki, kalejdoskopu wspomnień kształtującego każdego z nas, oraz ilustracji koszyka zdarzeń i ciągniętych zeń losów.

Muzycznie oraz mentalnie będą inspirować się na scenie muzycy w składzie:
Piotr Gierszewski (gitara basowa)
Maciej Chrzęszczyk (perkusja)
Aleksander Kamiński (saksofon)
Wojciech Wojda (piano)
Krzysztof Szabowski (gitara akustyczna)
Paweł Kasprzewski (gitara elektryczna)

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Piotr Jaworski, czyli Tuse, słynie z fotorealistycznych portretów. W Trójmieście znane są jego liczne prace, m.in. portrety upamiętniające sławy, takie jak:

 

Najczęściej czytane