• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

BOTO JAM: Ola Mońko & goście

Zapraszamy bardzo bardzo gorąco na wyczekiwany koncert Tria Oli Mońko już 10 lutego w Teatrze Boto! BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

W Trio zagrają:
Ola Mońko
-piano
Paweł Urowski-kontrabas
Max Kreft-perkusja

jazz - koncerty w Trójmieście


Zabierzemy Was w podróż po Nowym Yorku, przedstawimy zwiastun z nowej płyty która ukarze się już niedługo. Pojawią się również utwory inspirowane płytą Killar-Kuby Stankiewicza oraz Buda Powella.
Nie może Was zabraknąć!

Aleksandra Monko-Allen zdobyła wykształcenie wyższe w Akademii Muzyki Rozrywkowej im.K.Szymanowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli w 2000 roku. Kontynuowała naukę w City College of New York w Nowym Yorku w 2001 przy boku muzyków tj: John Patitucci, John Hicks, Ronney Mathews and Geri Allen. Ukończyła University of the District of Columbia w Waszyngtonie w klasie fortepianu Marvy Cooper w 2010 roku. Przez sześć lat prowadziła Chór Gospel w kościele Mt.Calvary Catholic Church w Forestville, Maryland, komponując na Chór. Zdobyła dwukrotnie pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. K. Komedy w Słupsku w 1999 i w 2003 roku za utwory I will not fall in love with you i Open Sea. W Waszyngtonie współpracowała z muzykami tj.Butch Warren, Eric Allen, Ephraim Wolfolk , Catarina Racha i Vanessa Williams.Zagrała w Tribute to Charlotte Holloman na University of the District of Columbia w 2011. Aktualnie mieszka w Polsce aktywnie uczestnicząc w w artystycznym życiu trójmiejskim.

***
Bilety: 25 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/

***
Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemicznąą. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa.
fot. Jurek Bartkowski 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym polskim mieście oficjalnie zainaugurowano obchody polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w 2011 roku?