stat

B jak Balet. Otwarta próba baletu

B jak balet
Otwarta próba baletu


"BALET TO NIE TECHNIKA, ALE DROGA EKSPRESJI, KTÓRA JEST BLIŻEJ WNĘTRZA CZŁOWIEKA NIŻ COKOLWIEK"
George Borodin

Proponujemy naszym widzom "B jak balet", czyli próbę baletu, w trakcie której będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają przygotowania zespołu baletu do spektaklu. Próby, oczywiście, do "Giselle" - w pełnych kostiumach i profesjonalnej oprawie artystycznej! Tym, co będzie dodatkowym atutem spotkania, jest towarzystwo Jerzego Snakowskiego, który wprowadzi widzów w świat baletu i opowieści o Giselle.

Zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na otwarte próby zespołu baletu Opery Bałtyckiej w Gdańsku. W pierwszej części będzie to typowa lekcja tańca klasycznego, w drugiej - próba do spektaklu.
Codzienność tancerzy, dostrajanie ciała do spektakli i przekraczanie własnych granic - możecie doświadczyć tego na żywo obserwując piękno tańca.

PREMIERA: 15 lipca 2017

CZAS TRWANIA: 2h
Kup bilet
lis 6

sobota, godz. 18:00

bilety 110 zł
Kup bilet
lis 16

wtorek, godz. 16:30, 20:00

Gdynia,
bilety 129 - 169 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?