stat
Impreza już się odbyła

Australia, kraj napędzany przez naturę

Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Specjalskim, który opowie o planowaniu podróży, życiu w samochodzie, napotkanych zwierzętach, nurkowaniu na Wielkiej Rafie Koralowej oraz spektakularnych atrakcjach Czerwonego Centrum.

Takiej przyrody jak w Australii nie ma nigdzie indziej na świecie. To ona pozostaje w pamięci na długo po zakończeniu podróży. Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni możliwością zobaczenia krokodyli, wielorybów, koali, kangurów, dingo oraz wielu innych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Australia to również zapierające dech w piersiach krajobrazy: pustynne pustkowia, kaniony, klify oceaniczne, największy system raf koralowych na świecie.

Mam na imię Kuba i od zawsze chciałem się wybrać w podróż długoterminową. Swoje marzenie zrealizowałem w zeszłym roku, spędzając w drodze ponad 10 miesięcy, z czego 3 w Australii. W kraju kangurów pokonałem ponad 20.000 km vanem przerobionym na mini kampera. 
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?