stat
Impreza odwołana

Audiodeskrypcja Sztuki Współczesnej - szkolenie

Zapraszamy na szkolenie z pisania audiodeskrypcji obiektów sztuki współczesnej. Warsztaty pozwolą nabyć podstawową wiedzę dot. sytuacji osób z niepełnosprawnościami wzroku i ich odbioru obiektów prezentowanych w muzeach i galeriach.

14 lipca - 23 października 2020, godz. 11:00 - 13:00

Wstęp wolny
Spotkanie dedykowane jest pracownicom i pracownikom muzeów, galerii, instytucji zajmujących się działalnością wystawienniczą oraz osobom zainteresowanym udostępnianiem kultury osobom niewidomym.

Podczas szkolenia omówione zostaną również podstawy wiedzy na temat rodzajów niepełnosprawności wzroku i savoir vivre'u względem osób z niepełnosprawnościami, wytyczne dot. przygotowania wystawy dla potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku. Szkolenie będzie zawierać elementy warsztatowe - uczestnicy i uczestniczki będą pisać własne teksty AD różnych gatunków sztuki współczesnej.

Prowadzenie: Rafał Lis
Historyk sztuki, animator i społecznik. Aktywista na rzecz dostępnej kultury i sztuki. Edukator, koordynator dostępności oraz koordynator projektów w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

CSW ŁAŹNIA 2
ul. STRAJKU DOKERÓW 5
GDAŃSK, NOWY PORT

21.09.2019 GODZ. 10.00 - 16.00
22.09.2019 GODZ. 10.00 - 16.00

WSTĘP BEZPŁATNY
ZAPISY: przyjmuje Noemi Karolina Etush/ e mail: n.etush@laznia.pl / 518 240 845

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?