• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Arunas Vaitkus i Ingrida Vaitkiene - wystawa

Zapraszamy na wystawę nietuzinkowych Artystów - małżeństwa z Litwy, którego motywem przewodnim twórczości jest hasło: żadnych zasad, tylko kreatywność. Wernisaż wystawy odbędzie się w Galerii Sztuki Nowy Warzywniak w Oliwskim Ratuszu Kultury 2 września o godz. 18.00. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 30 września. 

3 - 30 czerwca 2023, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

7 czerwca - 29 października 2023

bilety 23 zł
ulgowy 16 zł
Ingrida Vaitkiene ukończyła studia w zakresie pedagogiki sztuki (1993). Od wielu lat zajmuje się edukacją artystyczną na wielu poziomach (działania lokalne i międzynarodowe). Należy do Litewskiego Stowarzyszenia Edukatorów Sztuki. Prowadzi też własną działalność artystyczną. Miała dwie wystawy indywidualne. Uczestniczyła w 20 wystawach zbiorowych w Litwie, Polsce i Białorusi. Brała udział w 28 plenerach, również jako organizatorka, w Litwie, Łotwie, Polsce i Japonii.

Arunas Vaitkus ukończył Technikum Sztuki Stosowanej w Telsiai (198i Wileńską Akademię Sztuki (1993). Zajmuje się malarstwem, grafiką, dizajnem oraz edukacja artystyczną. Należy do Litewskiego Stowarzyszenia Edukatorów Sztuki. Miał kilkadziesiąt wystaw indywidualnych. Uczestniczył w 27 wystawach zbiorowych. Brał udział w 31 plenerach w Litwie, Łotwie, Polsce i Białorusi.
 

Opinie

Sprawdź się

W jednym z oddziałów Muzeum Narodowego w Zielonej Bramie znajduje się: