• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Artystyczny Klub Rodzica

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.

maj 21

sobota, godz. 10:00

bilety 15 zł
Kup bilet
maj 21

sobota, godz. 10:00

bilety 50 zł
15.01.2022
Przedszkolaki Legolaki pobudzamy wyobraźnię
Podczas pierwszych zajęć w nowym roku dzieci będą budować specjalne modele z klocków, ucząc się przy okazji kolejnych liter alfabetu, liczenia oraz rozróżniania kolorów i kształtów. Każda literka ma przyporządkowane modele do zbudowania związane z przedmiotami codziennego użytku, owocami, warzywami itd. Przykład: A jak Ananas.

29.01.2022
Przygody Rysia i Krzysia spotkanie z książką
Ryś i Krzyś to dwaj bracia bohaterowie serii książek, których celem jest przybliżenie codzienności osób z niepełnosprawnością już najmłodszym czytelnikom. Ryś porusza się na wózku, ale w niczym mu to nie przeszkadza, zwłaszcza gdy pomaga mu Krzyś, albo nowo poznany przyjaciel Pirat!
Kim jest Pirat? Jak wspierać mogą osoby z niepełno sprawnościami psy asystujące? Jakie obowiązki wobec psa (każdego psa!) mają ich właściciele? A także jakie elementy dostosowania przestrzeni wokół nas mogą zauważyć już najmłodsi?

O tym wszystkim dowiemy się podczas spotkania! W trakcie warsztatów przeczytamy książkę pt. Przyjaciel Pirat pierwszą z serii Przygód Rysia i Krzysia, wspólnie odpowiemy na postawione wyżej pytania, a na ich podstawie narysujemy (namalujemy lub wykleimy) idealny plac zabaw, w którym wszystkie dzieci będą mogły bawić się razem, bez względu to czym z pozoru się różnią.
Opowiemy bajkę litewską Kurka Krasnopiórka i Kot Szurbur w konwencji teatru kamishibai. To zabawna, pouczająca, a momentami bardzo wzruszająca historia o przyjaźni która potrafi pokonać wszelkie przeciwności. Po wysłuchaniu opowieści uczestnicy wykonają ozdobne magnesiki przedstawiające bohaterów bajki- kurkę i kota.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich pisarzy jako jedyny mieszkający w Trójmieście wygrał Nagrodę Literacką Gdynia?