stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Artystyczne wtorki

Twórcze wakacje w mieście? Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na letnie warsztaty artystyczne i architektoniczne. Do końca sierpnia we wtorki i piątki między godziną 10.00 a 15.00 Margareta Sobczak prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat.

- Podczas wtorkowych zajęć poznamy różne techniki artystyczne (np.: linoryt, fotografia, collage czy film) oraz artystów. W piątki zamienimy się w architektów oraz urbanistów. Wspólnie zobaczymy, z jakich materiałów mogą powstawać domy i jakie domy powstają w różnych częściach świata - zapowiada Margareta Sobczak.

Podczas spotkań zaplanowano także zabawy z czasów dzieciństwa rodziców i dziadków. Uczestnicy poznają czasem zapomniane, lecz uniwersalne gry podwórkowe. Wakacje w IKM to czas dobrej zabawy, twórczego działania, gdzie liczy się uśmiech oraz wyobraźnia.

Harmonogram i tematy zajęć. Odbywają się w godz. 10.00 - 15.00 w Instytucie Kultury Miejskiej. Zapisy: margareta.sobczak@ikm.gda.pl.

Artystyczne wtorki:

13.08 Senny świat, czyli czym jest ten surrealizm
20.08 Świat stworzony przez słońce. Luksografia
27.08 Marmurkowe malowanie, czyli porozmawiajmy o action painting

Architektoniczne piątki:

16.08 Miasto dzieciom, czyli projektujemy nasze wymarzone miasto
23.08 ZOO-utopia, czyli jak żyją nasze zwierzęta
30.08 Domy z wyobraźni

Informacje i zapisy: margareta.sobczak@ikm.gda.pl.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?