stat
Impreza już się odbyła

Artyści Biznesu Vol.1: Karol Lewalski / Łukasz Butowski

Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza na wystawę "Artyści Biznesu Vol.1 - Samolubne spotkanie narcystycznych postaci w skromnej oprawie Graficznej".

15 września - 8 października 2021, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Karol Lewalski - Urodzony w 1986 r. Absolwent gdańskiej ASP. Od 2016 prowadzi na macierzystej uczelni pracownię litografii. Laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Specjalizuje się w zakresie grafiki artystycznej - w szczególności techniki linorytu. W swoich pracach stawia na eksperyment z szczyptą przypadku.

Łukasz Butowski - Absolwent malarstwa na gdańskiej ASP studia w latach 20022007. W czerwcu 2007 obronił dyplom z malarstwa w pracowni profesor Teresy Miszkin z aneksami z litografii w pracowni profesora Zbigniewa Gorlaka oraz rysunku w pracowni profesora Romana Gajewskiego. Od listopada 2007 roku pracuje jako asystent w pracowni litografii profesora Gorlaka. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach i prezentacjach sztuki w kraju i zagranicą.

Galeria GAK Plama
poniedziałek - piątek godz. 10:00 - 17:00
ul. Pilotów 11, Gdańsk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Tajemniczy artysta, nazywany "gdyńskim Banksym", którego serię rzeźb można było zobaczyć w różnych zakątkach Gdyni, ma ksywkę: