• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Artifest 2K16

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję ARTIFEST'u - festiwalu nowego na trójmiejskiej scenie, będącego czymś więcej niż tylko koncertami kapel z podziemia. Najważniejszym założeniem jest interdyscyplinarność - czyli branie garściami nie tylko z takich dziedzin jak muzyka, ale także rzemiosło bądź sztuka wizualna.

27 marca od godziny 18 będziecie mogli zagłębić się nie w jeden, dwa ale trzy diametralnie inne wymiary:

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Muzyczny:
Na deskach Bunkra zaprezentują się cztery zespoły z podziemia, których muzyka wykracza poza klasyczne pojmowanie metalu, noise czy altrantywy.

♫ CERBER x hardcore/sludge/alt x Olsztyn - Zespół prosto z trzewi Warmii znany z tego, że od sześciu lat ich występy cechują się dobrym klimatem, dobrą muzyką i przepełnionym pasją podejściem do rzemiosła.
https://www.facebook.com/CerberBand/
https://www.youtube.com/watch?v=fY2iGo9dGGE

♫ THE ARTIFICER x new school death metal x Gdańsk - Gdańska metalowa maszyna, która jest pomysłodawcą oraz organizatorem ARTIFESTU. W tym organizmie panuje jedna kluczowa zasada: "Z rozmachem albo wcale" czego dowodzą energiczne koncerty, ARTIFEST oraz Dyscreation EP - którego premiera odbędzie się tego właśnie dnia.
https://www.facebook.com/theartificerproject/
https://www.youtube.com/watch?v=tIDy8rYBiUA

♫ ABOVE THE SILENCE x nu-metalcore x Olsztyn - Formacja niecodzienna, tworząca własny gatunek muzyczny inspirowany takimi zespołami jak Architects, Limp Bizkit, Linkin Park czy Memphis May Fire miesza wszystko w rapowaną skoczną hybrydę. Aktualnie promuje swoje najnowsze EP "XXI"
https://www.facebook.com/AboveTheSilenceOlsztyn/
https://www.youtube.com/watch?v=aeODAHqLdMQ

♫ DISWEATHER x alternative grunge/nosie x Gdańsk - Zespół dobrze znany w trójmieście, za sprawą swojej odmiennej stylistyki kierowanej do wymagającego odbiorcy. Czerpiący z wielu różnych nurtów, trudny do zaszufladkowania. Swoją sztuką zaprezentują się pierwsi na scenie.
https://www.facebook.com/Disweather/
https://www.youtube.com/watch?v=naIDxzPUBlw%2F

Sztuka wizualna:

Przez cały czas trwania ARTIFESTU będziecie mogli obejrzeć prace graficz KRZYSZTOFA HŁADKI - studenta ASP, który zaprezentuje swoje najlepsze prace na wernisażu artystycznym, który będzie trwał do godziny zakończenia głównych koncertów. Poza Krzysiek będzie do waszej dyspozycji, gdybyście chcieli porozmawiać z nim na temat sztuki wzbudzającej niepokój, nietypowej - czyli takiej jakiej na ARTIFESCIE szukamy - sztuki innej, bo tym właśnie jest sztuka Krzysztofa.

Rzemiosło:
Ostatnie lata w Polsce mamy boom na warzenie własnego piwa, piwa "rzemieślniczego". Będziecie mieli okazję spróbować piwa "Beertificer IPA" uważonego przez Łukasza Gawrońskiego - posiadacza jednej z największych w Polsce kolekcji kapsli piwnych, który zaczął też warzyć piwo na własną rękę. Jeśli chcecie spróbować jak smakuje prawdziwy browar, zrobiony ręką pasji a nie komercji - zapraszamy. Przewidziana degustacja jest darmowa!
https://www.facebook.com/kapslepiwne/

——————————————————————————

Stwórzmy razem wielką niedzielę naprawdę wielką dla sztuki, zapraszamy serdecznie.

27 marca 2016
Klubogaleria Bunkier ul. Olejarna 3 Gdańsk
godzina 18:00
Wejście: 5 zł

Na miejscu koncerty, wernisaż artystyczny, degustacja piwa rzemieślniczego. Możliwość kupienia merchu zespołów.

——————————————————————————

Patronaty medialne
Trojmiasto.pl - http://www.trojmiasto.pl/
Radio Wawa - http://www.radiowawa.pl/
Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej - http://sspg.pl/
Underground.TV - https://www.facebook.com/Underground.TV.wywiady/

——————————————————————————

Bunkier - musisz tego doświadczyć!

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największe zbiory muzealne w dziedzinie archeologii morskiej posiada: