• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Anna Ciaszkiewicz i jej goście - koncert noworoczny

Koncert Noworoczny odbędzie się w ramach cyklu spotkań "Anna Ciaszkiewicz i jej goście" to wydarzenie kulturalne mające na celu popularyzację poezji w piosence, wierszu oraz w sztukach różnych i jej twórców współczesnych, nieprofesjonalnych. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia br. o godz. 18.00 w Konsulacie Kultury w Gdyni.

Głównym celem spotkań jest rozbudzanie i kształtowanie wrażliwości na słowo poetyckie, wierszu i piosence, integracja środowiska skupionego wokół słowa, kreowanie mody na czytanie wierszy, promowanie piosenki poetyckiej oraz promowanie twórców sztuki różnej, współczesnej, nieprofesjonalnej.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Organizatorzy - Anna Ciaszkiewicz, etnografka, antropolożka kultury, autorka i wykonawczyni piosenki poetyckiej oraz Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA, Centrum Kultury - Konsulat Kultury w Gdyni poprzez spotkania pragną integrować poetycką lokalną społeczność, budować poczucie wartości wśród nieodkrytych twórców i artystów, promować ich dzieła i talenty wśród szerszego grona słuchaczy. Zapraszając twórców na wieczory autorskie namawiają ich, by nie tworzyli do szuflady, lecz dzielili się swoją twórczością.

W trakcie spotkań uczestnicy czytają swoje wiersze, rozmawiają o poezji, dzielą się doświadczeniami wynikającymi z procesu twórczego.

Organizatorzy starają się wzbogacać program spotkań - koncertami, warsztatami poetyckimi oraz wystawami sztuki współczesnej nieprofesjonalnej (malarstwo, rzeźba, wykłady tematyczne, itp.).

Koncert Noworoczny rozpocznie cykl spotkań w 2023 r. Korzystając z zaproszenia Pani Beaty Nawrockiej Dyrektor Centrum Kultury - Konsulat Kultury w Gdyni mam zaszczyt zaprosić Państwa do wysłuchania piosenek i wierszy Noworocznych w moim wykonaniu i moich Gości .
Anna Ciaszkiewicz

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się aktor Teatru Wybrzeże, który zagrał w filmie Jana Komasy "Hejter"?