stat
Impreza już się odbyła

Anioły i Demony - wystawa Anny Halarewicz

Na wystawie w Piwnicy Romańskiej można zobaczyć kilkanaście portretów, grafik i obrazów, ukazujących inne oblicza kobiecości. Prace zostały wykonane w różnych formatach i przy użyciu różnych technik, ale wszystkie noszą niezaprzeczalne ślady artystycznej introspekcji: spojrzenia do wnętrza człowieka. Która ze sportretowanych postaci stoi po stronie aniołów, a której bliżej do świata demonów? A może w każdej z nich ścierają się dwa przeciwstawne pierwiastki?

Piwnica Romańska (pl. Dominikański 1, Gdańsk)
Ekspozycja czasowa, dostępna od 27 lipca 2021 r. w godzinach otwarcia Piwnicy Romańskiej od wtorku do niedzieli, 10:00-17:00 (w poniedziałki zamknięta).
Witryna Anny Halarewicz: http://www.annahalarewicz.eu/

Anna Halarewicz urodzona w 1983 r. wybitna ilustratorka, aktualnie kojarzona głównie z branżą modową (m.in. z magazynami Twój Styl, Elle, Glamour, Bluszcz) i znana ze współpracy z luksusowymi markami. Swoją karierę artystyczną zaczynała jednak od ilustrowania książek dla dzieci. Jej prace wyróżniają się charakterystyczny stylem: dynamiczną kreską oraz niedopowiedzeniem, w którym dostrzec można dążenie do minimalizmu. Rysując postaci, artystka skupia się na aspekcie psychologicznym oddaje wrażenia, emocje i nastrój.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    8 zł
  • Bilet ulgowy
    5 zł
Wstęp na podstawie biletu do Piwnicy Romańskiej.
W niedzielę wstęp bezpłatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku gdańska publiczność miała okazję po raz pierwszy obejrzeć film "Blaszany Bębenek"?