stat
Impreza już się odbyła

Angelique Kidjo - Ladies' Jazz Festival (2 opinie)

Wydarzenie w ramach

Angelique Kidjo na piętnastolecie Ladies' Jazz Festival, jedynego takiego festiwalu dam jazzu na świecie! 27 lipca 2019 o godz. 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni - zabawa i niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Relacja z imprezy

Time, Forbes i inni ważni twierdzą, że to jedna ze 100 najbardziej wpływowych kobiet naszego świata. Niektórzy zawężają ten pogląd do 50. Marcus Miller, Peter Gabriel, Herbie Hancock szczycą się tym, że mają w swoim CV występ i nagrania z tą panią. Osiem nominacji do najważniejszej nagrody muzycznej świata przemieniło się w aż trzy statuetki Grammy, które może stawiać u siebie na kominku. Jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEFu, prowadzi własną fundację wspomagającą dostęp do nauki i rozwój dziewcząt w Afryce, angażuje się w równouprawnienie kobiet we wszystkich obszarach i na wszystkich szerokościach geograficznych.

jazz - koncerty w Trójmieście


W ciągu niespełna kilkunastu ostatnich miesięcy wydała dwie fenomenalne płyty, wyprodukowała fantastycznie przyjęty musical gorąco przyjęty w samej jaskini lwa - na Brodway'u. A ta druga, następstwo owego musicalu wyszła kilka tygodni temu i to przede wszystkim z nią, z ognistymi sambami i rumbami okraszonymi jej gorącym, wprost z Beninu temperamentem rozbucha żar emocji na koncercie w Gdyni, na Ladies' Jazz Festival 2019!

Przeczytaj także

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Wow!!!

    W życiu nie byłam na tak fantastycznym, tak pełnym energii koncercie! Dziękuję za niezapomniane chwile Angelique!

    • 1 0

  • Wspaniały koncert! Angelique to wulkan energii, a co za głos.Publiczność nie mogła wysiedzieć na swoich miejscach. Po prostu się nie dało.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Który z wybitnych zespołów i artystów nie wystąpił podczas Heineken Open'er Festival w 2011 roku?