stat

André Rieu (5 opinii)

André Rieu z radością ogłasza kolejny koncert w hali zlokalizowanej na gdańsko-sopockiej granicy. Skrzypek z orkiestrą zagra dodatkowo 15 czerwca 2021 o 20.00, czyli dzień przed zapowiedzianym już koncertem.

wrz 21

wtorek, godz. 18:00

bilety 32,90 zł
Kup bilet
cze'22 11

sobota, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 190 - 590 zł
Kup bilet
"Jestem ogromnie podekscytowany tym ogłoszeniem! Wracam z moją Orkiestrą Johanna Straussa do Polski, nie mogę się doczekać chwil, podczas których ponownie dzielić się będziemy romantyczną muzyką i razem zatańczymy! Dziękuję Wam za dotychczasowe gorące powitania, mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie - w czerwcu. Serdeczne pozdrowienia z Maastricht!" - mówi André Rieu.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


André Rieu, nazywany Maestrem mas ("New York Times") i Bronią masowego szczęścia ("The Spectator"), powraca ze swoją 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowymi solistami.

Na fundamencie koncertów muzyki klasycznej organizowanych w różnych zakątkach świata André Rieu zbudował prawdziwe imperium. Każdego roku wyrusza z nim w trasę około 110 osób. Rok 2018, w którym na całym świecie sprzedano ponad 700 000 biletów na jego koncerty, był jak dotąd najbardziej udanym rokiem w karierze holenderskiego skrzypka i dyrygenta. André Rieu marzy, żeby pewnego dnia wystąpić na Księżycu. Publiczność może się spodziewać fantastycznych melodii z filmów, musicali, oper i operetek, a także tradycyjnych utworów. Niezapomniany wieczór muzyki i tańca wypełnią również dźwięki walca.

André Rieu jest głęboko przekonany, że muzyka klasyczna stworzona jest dla wszystkich, nie tylko dla elit. Na jego koncertach wszystko jest dozwolone: śmiech, płacz, śpiew i taniec. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD (jego obecne albumy to CD Happy Days i DVD Welcome to My World II). Na pierwszym miejscu list przebojów znalazło się aż 30 jego utworów, które aż 500 razy zdobyły status platynowych. Jego filmy na YouTubie miały ponad miliard odsłon, a jego profil na Facebooku (The King of Waltz) obserwuje około 5 milionów osób.


Bilety na dodatkowy koncert (15 czerwca 2021) oraz występ przełożony z roku 2020 na 16 czerwca 2021 są w sprzedaży internetowej, pod adresem:https://www.andrerieu.com/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  190 - 590 zł

Opinie (5) 2 zablokowane

 • Nie polecam

  Przereklamowane i mizerne

  • 7 11

 • napisalem co mysle i zablokowali

  • 3 0

 • 190-590 XD

  tyle w temacie

  • 1 0

 • (1)

  Znów ten grajek... Ktoś jednak musi na niego chodzić. Raczej z okolicznych miejscowości.

  • 1 3

  • O gustach się nie dyskutuje.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ile metrów liczy zabytkowy piec kaflowy w Dworze Artusa?