• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

André Rieu

André Rieu, holenderski "Król Walca", który przybliża muzykę klasyczną zwykłym ludziom, uczci swoje 70. urodziny czterema niezwykłymi koncertami w Polsce w czerwcu 2020 roku. i 20 czerwca wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE z zachwycającym widowiskiem scenicznym w ramach swojej światowej trasy koncertowej.

lip 23

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 32 zł
ulgowy 22 zł
Kup bilet

w każdą sobotę (od 06.07 do 27.07.2024), godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Drodzy polscy przyjaciele,
Z powodu pandemii koronawirusa ze smutkiem musimy przełożyć nasze koncerty w Polsce na 2021 rok. Zdrowie Wasze, moich muzyków i całego zespołu zawsze pozostaje dla nas najważniejsze. Bardzo cieszyliśmy się na myśl, że w czerwcu przyjedziemy do Polski na wspólne celebrowanie pięknych wieczorów przepełnionych radością i muzyką. Kupione bilety oczywiście będą automatycznie ważne w nowych terminach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy razem z Wami cieszyć się wspaniałymi, beztroskimi wieczorami pełnymi muzyki, tańca i romantycznych emocji.Dziękuję za zaczekanie na ten moment trochę dłużej. Dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi.
Z serdecznymi pozdrowieniami,
André
Środa, 16 czerwiec 2021 - GDAŃSK/SOPOT


muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Bilety w cenie od 190 PLN będą dostępne od piątku, 13 września 2019 r., od godziny 10:00 na stronie www.andrerieu.com.

André Rieu, nazywany Maestrem mas ("New York Times") i Bronią masowego szczęścia ("The Spectator"), powraca ze swoją 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowymi solistami.

Na fundamencie koncertów muzyki klasycznej organizowanych w różnych zakątkach świata André Rieu zbudował prawdziwe imperium. Każdego roku wyrusza z nim w trasę około 110 osób. Rok 2018, w którym na całym świecie sprzedano ponad 700 000 biletów na jego koncerty, był jak dotąd najbardziej udanym rokiem w karierze holenderskiego skrzypka i dyrygenta. André Rieu marzy, żeby pewnego dnia wystąpić na Księżycu. Publiczność może się spodziewać fantastycznych melodii z filmów, musicali, oper i operetek, a także tradycyjnych utworów. Niezapomniany wieczór muzyki i tańca wypełnią również dźwięki walca.

André Rieu jest głęboko przekonany, że muzyka klasyczna stworzona jest dla wszystkich, nie tylko dla elit. Na jego koncertach wszystko jest dozwolone: śmiech, płacz, śpiew i taniec. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD (jego obecne albumy to CD Happy Days i DVD Welcome to My World II). Na pierwszym miejscu list przebojów znalazło się aż 30 jego utworów, które aż 500 razy zdobyły status platynowych. Jego filmy na YouTubie miały ponad miliard odsłon, a jego profil na Facebooku (The King of Waltz) obserwuje około 5 milionów osób.

Opinie 2 zablokowane

Sprawdź się

Jak nazywały się sopockie krasnale, które według legendy zamieszkiwały podziemne miasteczko?