• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
André Rieu World Tour 2024

André Rieu (10 opinii)

Światowa gwiazda André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych na całym świecie muzyków naszych czasów. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca" od Meksyku po Australie, André Rieu występuje rocznie przed widownią liczącą 600 000, prześciga tym samym takie gwiazdy jak Bruno Mars, AC / DC czy Rihanna. André Rieu wystąpi w Ergo Arenie 1 czerwca w ramach światowej trasy koncertowej 2019.

"Muzyka, a szczególnie walc to bardzo ważna część mojego życia ", mówi André Rieu." Jeśli muzyka dotknie mojego serca, dotknie również Twojego. Ta wspaniała muzyka pozwala mi wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu."

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Koncerty André Rieu to fajerwerki emocji. Na około 100 koncertach w roku Rieu zapewnia doskonałą rozrywkę ze znanymi na całym świecie, romantycznymi i uduchowionymi melodiami oraz licznymi niespodziankami, humorem i światowej klasy solistami. Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat.

We wrześniu Andre Rieu podczas World Tour 2018 odwiedził USA i Kanadę, w październiku Argentynę a w listopadzie da koncerty w Australii i Wielkiej Brytanii. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD, 30 razy znalazł się na 1 pozycji na listach przebojów i zdobył 500 platynowych nagród co sprawia, iż jest on prawdziwym "Maestro Ludzi". Jego filmy na YouTube osiągnęły do tej pory ponad miliard wyświetleń. Ponad 3,4 miliona fanów obserwuje Króla Walca na Facebooku.

W lipcu 2018 roku André Rieu zagrał coroczny fantastyczny koncert na wolnym powietrzu w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Po raz pierwszy we wszystkie 13 wieczorów ponad 150 000 fanów z ponad 80 krajów dołączyło do spektakularnych koncertów w Vrijthof.

André Rieu jest żonaty od ponad 40 lat i mieszka ze swoją żoną Marjorie na romantycznym zamku z 1452 roku w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Para ma dwóch synów i pięciu wnuków.

André Rieu i jego Johann Strauss Orchestra powracają do Krakowa, Łodzi i Gdańska w 2019 roku.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

- 20 zł - parking przy hali dla pojazdów osobowych;
- 10 zł - parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.
- 50 zł - parking przy hali dla autokarów

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking. Płatność tylko gotówką!

UWAGA: Istnieje możliwość zakupu biletu na parking w przedsprzedaży w cenie 18 zł. Zakup biletu gwarantuje miejsce na parkingu, oraz dedykowany wjazd od ul. Gospody. Przedsprzedaż drogą online kończy się 24 godziny przed koncertem.

Na czas imprezy, od godziny 18.30 udostępnione zostaną bezpłatne tymczasowe parkingi zlokalizowane:

- ul. Pomorska: lewy pas ruchu w obie strony (od ul. Subisława do ul. Gospody)
- parking ul. Subisława - Rybacka (Osiedle Żabianka równoległy do przystanku SKM Żabianka)
- parking ul. Błękitna Jelitkowo (dojazd ul. Pomorską, Sopot ul. Bitwy pod Płowcami)

Dojście z parkingów do ERGO ARENY to około 5-10 minut.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO
ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwarte zostaną od godziny 18.30

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców. Należy też zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu 1 czerwca w godzinach 12.00 - 20.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr +58 76 72 101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych związanych z koncertem.
Opinie (10) 1 zablokowana

 • Jestem pierwszy (3)

  Jako pierwszy komentuję i ponieważ przypuszczam, że i zaraz odezwą sie głosy niezadowolonych i etatowych marud. Tak, bilety nie są tanie. Nigdy tak nie było i nie będzie, że wszystkich stać na wszystko.
  Juz teraz najdroższe bilety się kończą
  Mnie też nie stać na koncert, dlatego ogladam w kinie - byłem w tym roku i w ubiegłym.

  • 9 5

  • (2)

   I kogo to?
   Za robotę się weź.

   • 1 1

   • w NBP dobrze płacą (1)

    albo zostan kierowcą prezesa - stać Cię będzie na wszystko

    • 0 0

    • Przeciecież nie narzekam

     Kupuję to, na co mnie stać. Nie zależy mi na tym, aby stać byłoby mnie na wszystko. Na wszystko to stać może kilka osób na świecie.

     • 1 0

 • serio? (1)

  ile można odgrzewac jednego kotleta ?:(

  • 4 5

  • Kotlet

   Kotlet odgrzewany tez bywa dobry i pozywny.
   Nie kazdy widzial, wiec nie neguj.

   • 1 0

 • Mon Rieu (1)

  Ten koleś, to chyba sobie już miesięczny u nas na SKM-kę wykupił. Przecież on na okrągło tu występuje. :) I jest w stanie zapełnić Ergo Arenę? Zuch jakiś.

  • 2 4

  • Jeśli nie wiesz, czy jest szansa na kupno najdroższych biletów, to spróbuj kupić. Do koncertu ponad 3 miesiące a zostały miejsca po bokach. Pośpiesz śię :-)

   • 0 0

 • Piękny cudowny nie do porównania z żadnym.innym.atmosfera super bawiliśmy się razem z orkiestrą to zostanie żegna na zawsze Pozdrawiam uczestników bo też dzięki wam bawiliśmy się tak dobrze Ergo Arena wypełniona po brzegi było super

  • 5 0

 • Powrócę tu jeszcze ile będzie trzeba aby doświadczyć jeszcze raz tej wolności.jaka dajedajeuzyka

  Piękny cudowny nie do porównania z żadnym.innym.atmosfera super bawiliśmy się razem z orkiestrą to zostanie żegna na zawsze Pozdrawiam uczestników bo też dzięki wam bawiliśmy się tak dobrze Ergo Arena wypełniona po brzegi było super

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?