• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Amber Route

Na wystawie AMBER ROUTE, prezentujemy biżuterie artystyczną z bursztynem autorstwa Yu-Chen Tseng z Tajwanu. Wystawa potrwa od 17.12.2021 do 11.02.2022.

14 - 29 maja 2022, godz. 19:30

Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
Wernisaż odbędzie się 17.12.2021, o godz. 18:00 (ze względu na pandemię COVID-19, udział w wernisażu należy potwierdzić drogą mailową: office@amber.org.pl).

Yu-Chen Tseng jest studentką Państwowego Tajwańskiego Uniwersytetu Sztuki w katedrze Wzornictwa i Rzemiosła. W 2020 roku artystka została laureatką Bursztynowej Nagrody MSB podczas JOYA BARCELONA ART JEWELLERY & OBJECT.

Artystka zafascynowana jest procesem tworzenia i przenikania linii - codziennych ścieżek - dalekich dróg. W jej pracach odzwierciedlona jest ta fascynacja,
w której to wykonane w srebrze elementy łączą się ze sobą a regularne i nie regularne linie oplatają bursztyn. W swoich pracach artystka wykorzystuje również miedź czy mosiądz ale i nie konwencjonalne tworzywa jak filc asfaltowy wykorzystywany w procesie tworzenia dachów.

Dzięki bursztynowej nagrodzie MSB powstała niezwykle ciekawa i poetycka kolekcja młodej artystki, którą z wielką przyjemnością prezentujemy w Galerii MSB.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?