Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Alibi od zaraz - spektakl gościnny

spektakl dramatyczny
kasy:
609-462-105
Alibi od zaraz
6.0 34 oceny 1 10
Teatr Capitol w Warszawie
Alibi od zaraz
Jean Poiret

Przekład: Irma Helt

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta "Alibi od zaraz" jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy...

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Reżyseria: Marcin Sławiński
Kostiumy: Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz
Scenografia: Dorota Banasik
Asystentka reżysera: Halina Bednarz
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Obsada: Wojciech Wysocki, Anna Korcz, Katarzyna Skrzynecka, Stanisław Banasiuk, Marcin Troński, Sławomira Łozińska, Małgorzata Potocka, Aleksandra Grzelak, Aleksandra Szwed, Mateusz Banasiuk, Marcel Borowiec, Barbara Kurzaj, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery