stat
Impreza już się odbyła

Akcja Charytatywna Impro dla Sławka

ACh! Impro tym razem w świątecznym nastroju! W niedzielę 8 grudnia przedłużamy mikołajki i spotkamy się na scenie pubu 107, aby o 19:30 wystąpić w spektaklu całkowicie improwizowanym! A to wszystko w ramach kolejnej edycji akcji ACh! Impro, w której bohaterem będzie Sławek!

Sławek to przesympatyczny człowiek, który od 7. roku życia cierpi na cukrzycę typu 1, tzn. z każdym rokiem życia wahania poziomu cukru coraz mocniej wpływały na jego codzienne funkcjonowanie. Generowało to wiele niebezpiecznych sytuacji dla niego i przysparzało stresu i nerwów jego najbliższym.

Sławek boryka się z chorobą już ponad 30 lat, ale żeby poczuć się wreszcie bezpiecznie i móc wieść spokojne, normalne życie potrzebuje pompy insulinowej, która jest niezbędna do kontrolowania poziomu cukru.

Nie wiesz co to jest występ improwizowany i co zagramy? Występ będzie podzielony na dwie części: w pierwszej zaprezentujemy gry improwizowane, czyli krótkie, zabawne scenki. W drugiej pokażemy długą formę - historię bohaterów, którą stworzymy na bieżąco.

A wszystko będzie całkowicie improwizowane, czyli to Wy będziecie reżyserami tego przedstawienia i wszystko co zagramy na scenie powstanie na bazie Waszych sugestii!

Na scenie pojawią się:
Emilia Szydłowska (Pro Forma)
Joozek Goliński (Czterej)
Paweł Kukla (Członek legendarnej grupy W Gorącej Wodzie Kompani, Paweł Kukla Solo)
Bartosz Cicharski (Czterej, Pro Forma)
Justyna Szybalska (ACh Impro, czyli akcja charytatywna impro)
Oprawa techniczna występu:
Ten Tadek Jaśkiewicz (NOT YET, Pro Forma)

UWAGA TO OSTATNIE ACH! IMPRO W TYM ROKU! Dlatego tym bardziej zapraszamy!

Kiedy: Niedziela 08.12 o 19:30
Gdzie: 107 Gdańsk ul. Ogarna 107D (dojście od ul. Długi Targ lub Ogarnej przez ul. Ławniczą)
Bilety: 10zł do nabycia na godzinę przed spektaklem - cały dochód przeznaczymy na pompę insulinową dla Sławomira Gwizdały
Napoi: 107
Nakarmi: OMnom

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaka telewizja nagrała i wyemitowała musical "Lalka" w reż. Wojciecha Kościelniaka?