stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aga Zaryan (2 opinie)

Po intensywnym teatralnym lecie Gdański Teatr Szekspirowski wraca z bogatym programem koncertów. Jesienią czeka nas prawdziwa muzyczna uczta, której częścią będzie koncert Agi Zaryan - niezwykle utalentowanej polskiej wokalistki jazzowej, która zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "High & Low". Koncert odbędzie się 25 listopada 2018 roku o g. 19.00.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

jazz - koncerty w Trójmieście


Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Muzykę na nowy album "High & Low" do napisanych przez Zaryan tekstów skomponowali wybitni jazzmani: David Dorużka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek to kompozycje samej artystki. W nowym repertuarze, oprócz utworów autorskich, pojawiają się także interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie'go Wondera. Zaproszeni do udziału w najnowszej płycie i koncertach muzycy wykreowali nowe brzmienie zespołu. Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha - nie tylko dla fanów jazzu.

Aga Zaryan - wokal
David Dorůžka - gitary
Pedro Segundo - instrumenty perkusyjne
Sławomir Kurkiewicz - gitara basowa
Michał Tokaj - instrumenty klawiszowe

https://www.youtube.com/watch?v=6LB6f8z_cpY

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  90 - 110 zł
110 zł - parter, miejsca siedzące
100 zł - galerie na wprost sceny
90 zł - galerie boczne

Opinie (2)

 • Aga rules

  Koncert na światowym poziomie, uff!

  • 0 0

 • Wspaniale

  Koncert wspaniały , a Aga Zaryan razem z muzykami stworzyła magiczną atmosferę , dziękujemy

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?