stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Adam Czerwiński MAP - Kiedy Byłem (1 opinia)

Koncert Adam Czerwiński MAP - Kiedy Byłem... Przeboje Stulecia! to okazja, by usłyszeć wybitne polskie piosenki, takie jak "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy czy "Pod Papugami" Czesława Niemena, które zostały specjalnie zaaranżowane przez zespół występujący w składzie Adam Czerwiński, Piotr Lemańczyk i Marcin Wądołowski.

Zapraszamy na koncert Adam Czerwiński MAP - Kiedy Byłem... Przeboje Stulecia, który odbędzie się 20 kwietnia w Klubie Ucho. Płyta, którą nagrała formacja to próba przypomnienia kilkunastu wybitnych polskich piosenek z ubiegłego stulecia. Muzycy nagrali miedzy innymi "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy, "Jej portret" Bogusława Meca, "Pod Papugami" Czesława Niemena, "Kulig" Skaldów, "Modlitwę" Tadeusza Nalepy i wiele innych. Utwory zostały specjalnie zaaranżowane. Znaleźć można tam trochę dobrego jazzu, trochę pięknie brzmiącej muzyki akustycznej oraz rock&rolla. Wszystko przy jednoczesnym staraniu się, by utrzymać wspaniały klimat i emocje słynnych piosenek, a jednocześnie tchnąć w nie nowego ducha.

jazz - koncerty w Trójmieście


Gościem specjalnym, który zaśpiewał i zagrał w jednym z utworów na wydawnictwie jest Grzegorz Skawiński. Doskonała okazja, by przekonać się, jak wykonania brzmią na żywo!

Skład:
Piotr Lemańczyk - bas
Marcin Wądołowski - gitary
Adam Czerwiński - perkusja

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Przedsprzedaż
  35 zł
Dostępne na: Interticket oraz CultureBox Gdynia

Opinie (1)

 • Perkusista...

  Czerwina.......tylko nie śpij za tą perkusją...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak pierwotnie nazywało się Muzeum Historyczne Miasta Gdańska?