Impreza już się odbyła

Achromatografie - wystawa

Popatrz w górę i rozejrzyj się wokoło. Adam Dereszkiewicz swoimi fotografiami udowadnia, że warto rozglądać się w poszukiwaniu nowych obrazów. Do końca kwietnia będzie można oglądać jego wystawę w Centrum Handlowym Osowa.

4 września 2020 - 30 maja 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny
Artysta prezentuje zupełnie nowy sposób postrzegania otoczenia. W swojej najnowszej wystawie prezentuje Achromatografie - obrazy uzyskane poprzez pozbawienie fotografii większości niuansów tonalnych. To technika, która pozwala ukazać zupełnie inne relacje między obiektami i stworzyć oryginalne kompozycje, rzucając nowe światło na znane nam widoki. Czarno-białe grafiki zachwycają, budzą wrażenie odmiennej rzeczywistości. Wystawa Achromatografie w Centrum Handlowym Osowa trwa od 1 marca do 30 kwietnia 2019 roku. Wstęp jest darmowy.

Autorem wystawy jest fotograf, grafik i animator kultury Adam Dereszkiewicz. Stypendysta Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdańska. Sprawuje funkcję prezesa Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, z ramienia którego organizuje warsztaty, plenery, wystawy i konkursy dla mieszkańców miasta.
- Bardzo cieszymy się, że możemy współpracować z Adamem Dereszkiewiczem. To dla nas cenne, aby wspierać sztukę, zwłaszcza tę tworzoną przez rodzimych artystów. Dziś wszyscy bardzo potrzebujemy obcowania z różnymi formami artystycznymi, chwili na zastanowienie się, zatrzymania w pędzie życia. Warto też na taką wystawę przyjść z bliskimi. Wspólne doświadczanie sztuki prowokuje do rozmowy, dzielenia się własnymi interpretacjami, a przede wszystkim jest wspaniałą alternatywą spędzania wolnego czasu - mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa. - Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich na wystawę Achromatografie.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie:
https://chosowa.pl/achromatografie-czyli-czarno-bialy-swiat-adama-dereszkiewicza/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czym był i do czego służył WILKOM?