stat
Impreza już się odbyła

Abordaż We Dwie + Michał Leja

Abordaż to dwie trójmiejskie improwizatorki, Wiolka Walaszczyk i Małgorzata Różalska, przez lata występujące razem w grupach W Gorącej Wodzie Kompani i Histeria. Obecnie, jako Abordaż, podróżują przez improwizacyjny świat pod rękę, kierując się głosem serca. A że są to dzikie serca, to i podróże ekscytujące, i nieprzewidywalne. Są jak yin i yang, ale rozumieją się bez słów. Wiecie, o co chodzi?

sie 21

sobota, godz. 17:00, 20:00

bilety 80 - 140 zł
Kup bilet
wrz 29

środa, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 59 - 149 zł
Kup bilet
Michał Leja, czyli nasz Lejka, nasz Miszel, to stand-uper i improwizator z krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium komediii, jednocześnie miły chłopak, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to prawdziwa gratka.

31 sierpnia, o 20:30 zapraszamy do 107 na improwizacje komediowe, o których nie mamy pojęcia, co napisać, bo o czym będą, dowiemy się w jego trakcie. Od Was.

Bilety: 15zł 
Zapraszamy wraz ze 107 & OMnom
tel. 514 778 107

Róża & Wiolka & Michał
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: