stat
Impreza już się odbyła

ADRES_at Bezpłatne warsztaty artystyczne

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców. Zajęcia są częścią autorskiego projektu Alfa_Bet Czarów, skierowanego do dzieci, młodzieży, dorosłych i osób z ograniczonymi możliwościami korzystania z dóbr kultury.

w każdy czwartek (do 29.10), godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 29.10), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
"ADRES_at"- to zajęcia poświęcone sposobom komunikowania się w czasach internetowej fali informacji. Wspólnie zastanowimy się nad możliwościami jakie niosą ze sobą tradycyjne i współczesne sposoby wysyłania do siebie informacji, obejrzymy przykłady tradycyjnych druków pocztowych, autorskich pocztówek i najpiękniejszych obiektów znajdujących się w kolekcjach deltiologicznych (zbierających karty pocztowe). Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własne pocztówki i znaczki pocztowe w dowolnej technice. Opieczętowane, zapisane lub zarysowane, z treścią lub bez treści, z doklejonymi elementami zostaną wysłane do wybranych adresatów.

Autorką koncepcji projektu Alfa_Bet Czarów i prowadzącą warsztaty jest Gosia Golińska, absolwentka ASP w Gdańsku, mieszkanka Sopotu, związana ze środowiskiem trójmiejskim. Angażuje się w wiele projektów społecznych, które łączy z dziedzinami plastycznymi. O jej działaniach w kontekście projektu Alfa_Bet_Czarów, a także o zorganizowanych już w ramach projektu warsztatów, przeczytać można na jej blogu: https://alfa-bet-czarow.tumblr.com/

Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Informacja o biletach

Koordynacja i zapisy: Maja Murawska, edukacja@pgs.pl, tel. 58 551 06 21
Liczba uczestników: 10 osób. Obowiązują zapisy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z teatralnych budynków w Trójmieście w "Blaszanym Bębenku" Güntera Grassa nazwany został "młynkiem do kawy"?

 

Najczęściej czytane