Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Cie Bivouac / Francja
A corps perdus

Teatr Cie Bivouac zaprezentuje przedstawienie cyrkowe "A Corps Perdus" ("Zagubione ciało"). Akrobaci podejmą pełną ekspresji misję odnalezienia się wzajemnie, w akcji, tańcu i kreatywności, nieustannie testując granice swojej fizycznej wytrzymałości.

Artyści występują na niezwykle efektownej, przyprawiającej o zawroty głowy konstrukcji, która sprawia wrażenie żywej rzeźby.

Na wysokości 6 m, na chińskich tyczkach umieszczona jest trampolina. Scenografia przesuwa się i wszystko jest stale w ruchu. Ponieważ nic nigdy nie jest pewne i trudno o równowagę, trzeba ciągle się dostosowywać. Ruch oznacza tu poszukiwanie innej osoby, wyraz spojrzenia na życie i jego paradoksy, próbę niepoddawania się na drodze do osiągnięcia ideału wolności.

Artyści cyrkowi, tancerze i muzycy będąc częścią stale ruchomej kreacji, próbują sięgnąć gwiazd, wznieść się do granic, przekroczyć je...

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery