• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Impreza już się odbyła

89. Teatrzyk Bezwstydny (1 opinia)

Niby osiemdziesiąty dziewiąty, ale jednocześnie pierwszy w nowym, 2022 roku. Teatrzyk Bezwstydny to wydarzenie, podczas którego każdy może wyjść na scenę i pokazać wszystko! Albo cokolwiek.

Jeśli śpiewasz, recytujesz, robisz gwiazdy, świetnie obierasz ziemniaki i chcesz się tym podzielić - to miejsce dla Ciebie! Masz piosenkę, którą chcesz sprawdzić przed obcą publicznością? Pracujesz nad nowym numerem? Grasz na gitarze? Śpiewasz? Tańczysz? Robisz beat-box? Jesteś DJ-em? Chcesz się pokazać? Chcesz zagrać "Ostanie dni lata" na ukulele? - to miejsce dla Ciebie! Przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15 sekundowy numer jest warty pokazania!

Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje ale wolisz nie być w centrum uwagi - przyjdź i usiądź na widowni! A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie?

Chcesz wystąpić?
Zgłaszasz to organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem. Są dwie zasady - masz maks. 15 minut na scenie i nie wolno Ci zrobić nikomu krzywdy, więc jedyne, co Cię ogranicza to Ty!

Organizatorzy zapewniają scenę i nie ponoszą odpowiedzialności za efekt artystyczny i estetyczny prezentowanych działań scenicznych.

Koordynatorka projektu i prowadząca spotkanie: Magdalena Bochan-Jachimek.

Idea Teatrzyku Bezwstydnego została zapożyczona ze Stanów Zjednoczonych. U jej podstaw leży przekonanie, że wielu z nas z chęcią spróbowałoby swoich sił na scenie, ale najczęściej nie ma ku temu ani okazji, ani miejsca. Teatrzyk Bezwstydny właśnie jest tym miejscem. Tutaj niepotrzebne jest żadne doświadczenie bądź dyplom - wystarczy chęć. Jeśli jest coś, co chcesz zaprezentować szerszemu gronu - zrób to!

Nie musi to być nic spektakularnego - możesz nawet wyjść na scenę, żeby powiedzieć, że uwielbiasz malinowe lody.

Do tej pory na scenie Teatrzyku można było zobaczyć mini monodramy, improwizacje, stand-up, recitale, a także próbę udowodnienia, że mężczyźni jednak mają podzielną uwagę! Były numery z palcami, polecanie ulubionych książek, granie na gitarach, saksofonach, łyżkach bądź rękach! Publiczność jest bardzo tolerancyjna i pozytywnie nastawiona. Serio, takiego wsparcia nigdzie nie uświadczycie, gwarantujemy!

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • ja,ja,ja

    jadę do was

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jakie miasto zdobyło tytuł Europejskiej Stolicy Kultury na 2016 rok?