• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

14. Gdańsk Festiwal Tańca / Pan Zaraz / Dziki Styl Company / premiera

14. Gdański Festiwal Tańca będzie pełen premier, pokazów najciekawszych spektakli z Polski i zagranicy, a przede wszystkim artystycznych wrażeń i spotkań. Nowością będzie rezydencja współorganizowana ze słoweńską Zavod Mirabelka. Program główny Festiwalu oraz Solo Dance Contest odbędą się we wrześniu. W pozostałych miesiącach prezentowana będzie twórczość trójmiejskich artystów, a rezydencje zakończą się premierami oraz pokazami spektakli z Polski i zagranicy.

lip 28

czwartek, godz. 19:00

bilety 65 zł
paź 29

sobota, godz. 17:00, 20:00

Gdynia,
bilety 80 - 95 zł
Główny program Festiwalu jest zaplanowany na 2 - 11.09.2022.

PAN ZARAZ / DzikiStyl Company / premiera
chor., wyk.: Wiola Fiuk, Patryk Gacki / współpraca: Laura Adel, Kate van Dalls / Zrealizowano ze środków miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego / PREMIERA / 45 min.

Punktem wyjścia do namysłu nad spektaklem jest postać Kalibana- antybohatera sztuki W. Szekspira pt. "Burza". Autor spektaklu wchodzi w dialog zarówno z dramatem, jak i innymi tekstami kultury, by dokonać pewnego rodzaju charakterystyki współczesnego "kalibaństwa".

DZIKISTYL COMPANY - teatr założony w 2010r. przez Wioletę Fiuk i Patryka Gackiego, profesjonalnych tancerzy i choreografów z bogatym dorobkiem artystycznym. Współpracują z teatrami dramatycznymi (m.in. Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Teatr Jaracza w Olsztynie), z Teatrem Muzycznym w Gdyni, pracują dla telewizji i reklam. Byli finalistami You Can Dance i choreografami Got to Dance. Tworzą w obszarach teatru tańca, teatru dramatycznego, tańca estradowego oraz performansu, a także zaangażowani są w działalność edukacyjną. W swojej twórczości stawiają nacisk na pogłębioną refleksję nad ruchem, tworzenie kontekstów dla jego zaistnienia oraz kształtowanie indywidualnego języka somatycznego.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Bilet ulgowy
  15 - 25 zł
Bilety:
30 zł – bilet normalny / 25 zł - Karta Do Kultury* / 20 zł – bilet ulgowy* / 15 zł – Karta Tancerza*

Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji. Bilety bez zniżek na koncerty i przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: tickets.klubzak.com.pl. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Od kiedy Muzeum Narodowe w Gdańsku funkcjonuje pod obecną nazwą?

 

Najczęściej czytane