Kalendarz imprez kulturalnych

Co:
nazwa lub kategoria
Gdzie:
miasto lub miejsce
Kiedy:
  do
koncerty
Loud Jazz Band

24.02 (piątek) godz. 20:00 - 22:00

jazz

Gdańsk
Jan A.P. Kaczmarek: Emigra

25.02 (sobota) godz. 19:00

muzyka poważna, muzyka alternatywna

Gdynia
Symphonica 2

18.03 (sobota) godz. 16:00, 19:00

muzyka poważna, rock

Gdańsk
Justin Kauflin Trio

24.02 (piątek) godz. 20:00

jazz

Gdańsk
Artur Andrus - Człowiek
Orkiestra

04.03 (sobota) godz. 18:00

piosenka aktorska, kabaret

Gdańsk
Ulan Bator i Królestwo

04.03 (sobota) godz. 20:00

jazz

Gdańsk
Brodski Beatles Show

08.03 (środa) godz. 19:00

muzyka poważna, pop

Gdańsk
Edyta Geppert z zespołem
Vasie

16.03 (czwartek) godz. 19:30

poezja śpiewana

Gdańsk
Maciej Sikała Septet,
Quantum Trio

16.03 (czwartek) godz. 20:00

jazz

Gdańsk
Oleś Brothers & Gralak

17.03 (piątek) godz. 20:00

jazz

Gdańsk
Smaki muzyki: Rogalska Trio

25.02 (sobota) godz. 18:00

muzyka poważna

Gdańsk
Artifest 2k17

26.02 (niedziela) godz. 18:00

rock, zlot, wystawa

Gdańsk
Tribute to Dianne Reeves

03.03 (piątek) godz. 21:00

jazz

Sopot
Chillout Classic w Mieście
Aniołów

05.03 (niedziela) godz. 18:00

muzyka poważna

Gdańsk
Marek Torzewski

09.03 (czwartek) godz. 19:00

muzyka poważna

Gdańsk
Jan Gałach Band

23.03 (czwartek) godz. 19:30

rock, jazz, blues

Gdynia
VIII Bal Gdański: Vivo Amore

25.02 (sobota) godz. 19:00

muzyka poważna, bal

Gdańsk
Besame Mucho

07.03 (wtorek) godz. 19:00

pop, muzyka filmowa, opera, operetka

Gdańsk
Nabucco

13.03 (poniedziałek) godz. 19:00

muzyka poważna

Gdańsk
Mała Gdyńska Filharmonia dla dzieci

19.03 (niedziela) godz. 12:00

muzyka poważna

Gdynia
pokaż pozostałe (52)
spektakle i przedstawienia
Pinokio - premiera premiera

23.02 (czwartek) godz. 19:00

balet

Gdańsk
Tramwaje - premiera dla dzieci premiera

26.02 (niedziela) godz. 17:00

teatr dla dzieci

Gdańsk
Polska Noc Kabaretowa

04.03 (sobota) godz. 19:00

kabaret

Gdańsk, Sopot
Skazany na bluesa

15.03 (środa) godz. 19:00

spektakl muzyczny

Gdynia
Kasieńka - premiera dla dzieci premiera

26.03 (niedziela) godz. 17:00

spektakl dramatyczny, teatr dla dzieci

Gdańsk
Weekend z R.

20.02 (poniedziałek) godz. 17:30, 20:15

spektakl dramatyczny

Duża Scena

Gdynia
Artur Andrus - Człowiek
Orkiestra

04.03 (sobota) godz. 18:00

piosenka aktorska, kabaret

Gdańsk
Rigoletto. Semi-stage -
premiera
premiera

04.03 (sobota) godz. 18:00

opera, operetka

Gdańsk
Ostra jazda

06.03 (poniedziałek) godz. 17:30, 20:15

spektakl dramatyczny

Duża Scena

Gdynia
Mój Molier

07.03 (wtorek) godz. 19:00

spektakl dramatyczny

Gdańsk
Jacek Wójcicki - recital

11.03 (sobota) godz. 18:00

recital

Gdynia
Nabucco

13.03 (poniedziałek) godz. 19:00

opera, operetka

Gdańsk
Godzinka spokoju

19.03 (niedziela) godz. 16:00, 19:00

spektakl dramatyczny

Duża Scena

Gdynia
Intryga

26.03 (niedziela) godz. 16:00, 19:00

spektakl dramatyczny

Gdańsk
Od Juliana do Mariana

20.02 (poniedziałek) godz. 19:00

spektakl dramatyczny

Gdańsk
Dwoje - premiera premiera

25.02 (sobota) godz. 19:00

spektakl dramatyczny

Gdynia
Sprzedawcy Gumek

25.02 (sobota) godz. 18:00

spektakl dramatyczny

Sopot
Rezydencja / Premiera 2017

26.02 (niedziela) godz. 19:00

teatr tańca

Gdańsk
Szach Mat

26.02 (niedziela) godz. 16:00, 19:00

spektakl dramatyczny

Gdańsk
Teatroteka: Hanoch odchodzi
bez słowa

26.02 (niedziela) godz. 18:30

spektakl dramatyczny, projekcje filmowe

Sopot
pokaż pozostałe (181)
imprezy klubowe i taneczne
VIII Bal Gdański: Vivo Amore

25.02 (sobota) godz. 19:00

muzyka poważna, bal

Gdańsk
Buuurak

24.02 (piątek) godz. 20:00

jazz, muzyka elektroniczna, clubbing, dyskoteka, imprezy i akcje charytatywne

Sopot
Deadly Plants

25.02 (sobota) godz. 22.00

rock, jazz

Gdańsk
zobacz promocje gastronomiczne » imprezy okolicznościowe i pokazy
Gala Evening Pracodawców
Pomorza

24.02 (piątek) godz. 19:00

uroczystość oficjalna, gala

Gdańsk
Artifest 2k17

26.02 (niedziela) godz. 18:00

rock, zlot, wystawa

Gdańsk
Zwiedzanie GTS

02.02 - 28.02 godz. 15:00

pokaz

Gdańsk
Zwiedzanie GTS

01.03 - 31.03 godz. 15:00

pokaz

Gdańsk
Modna Pani to ja - warsztaty

20.02 (poniedziałek) godz. 17.00

pokaz, warsztaty

Gdańsk
Buuurak

24.02 (piątek) godz. 20:00

jazz, muzyka elektroniczna, clubbing, dyskoteka, imprezy i akcje charytatywne

Sopot
Urodziny Artura
Schopenhauera

25.02 (sobota) godz. 17:00

spotkanie

Gdańsk
EduMini Wybuchy

25.02 (sobota) godz. 10:00

pokaz, warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Gdańsk
Porady dekoratora dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

25.02 - 26.02 godz. 12:00

dni otwarte, spotkanie, konsultacje

Gdańsk
Gala Pomorskie Sztormy 2016

28.02 (wtorek) godz. 19:00

gala

Sopot
Z dziećmi do teatru -
Rodzinne zwiedzanie
dla dzieci

05.03 (niedziela) godz. 9:00, 11:00, 13:00, 16:00

pokaz

Gdańsk
Eliksirowy dzień kobiet!
Open Bar!
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

08.03 (środa) godz. 16:00

jazz, kulinaria

Gdańsk
Solidarność jest kobietą -
gramy dla Centrum Praw
Kobiet

08.03 (środa) godz. 19:00

jazz, punk, imprezy i akcje charytatywne

Gdańsk
Gala wręcznia Nagrody Miasta
Gdańska "Splendor
Gedanensis"

10.03 (piątek) godz. 19:00

gala

Duża Scena

Gdańsk
Marka Wspiera Markę

11.03 (sobota) godz. 18:00 -21:00

pokaz, spotkanie

Gdynia
Degustacja whisky +
Foodparing!

16.03 (czwartek) godz. 20.00

jazz, kolacja degustacyjna

Gdańsk
Urodzinowe jam session dla
hospicjum
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

19.03 (niedziela) godz. 19:00

jazz, blues, soul, imprezy i akcje charytatywne

Gdynia
IV Gala Kobiecych Inspiracji

24.03 (piątek) godz. 17:00 - 22:00

gala

Gdańsk
Dzień Pamięci Żołnierzy
Wyklętych

11.02 (sob) - 03.03 (pt)

uroczystość oficjalna, marsz/demonstracja, wystawa
Gdańsk
XII Edycja Konkursu Gdzie
jest Ciaptak?
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

27.02 - 31.03 godz. 14:00 - 17:00

przegląd, gala, spotkanie

Gdańsk
wystawy, wydarzenia artystyczne
Terra Cotta: wernisaż

25.02 (sobota) godz. 17:30

wernisaż

Gdańsk
Artifest 2k17

26.02 (niedziela) godz. 18:00

rock, zlot, wystawa

Gdańsk
Wannes Goetschalckx -
Uwięziony

27.01 - 24.02 godz. 17:00

performance, spotkanie

Gdańsk
Wystawa na Ekranie: Ja,
Claude Monet

27.02 (poniedziałek) godz. 18:00

wystawa, projekcje filmowe

Gdynia
Wystawa na Ekranie: Ja,
Claude Monet

27.02 (poniedziałek) godz. 18:00

wystawa, projekcje filmowe

Gdańsk
Czarodziejski ogród Józefa
Chełmowskiego

24.03 (piątek) godz. 19:00

wernisaż

Sopot
Gry planszowe - świadectwo
cywilizacji

14.05 - 15.04 (sob)

wystawa

Sopot
Wielkie dni małej floty

26.06 - 27.11 (pon)

wystawa

Gdynia
Sztuka Podróżowania w Sztuce
Wyboru

08.10 - 31.05 godz. 18:00

spotkanie, wykład/prezentacja

Gdańsk
Sztuka Patrzenia

10.11 - 26.02 (nd)

wystawa

Gdynia
Uczniowie Hipokratesa nad
Motławą

15.11 - 28.02 (wt)

wystawa

Gdańsk
Podzielić przez Pomnożyć

18.11 - 12.03 godz. 19.30

wystawa

Gdańsk
Nowy poczet władców Polski

23.11 - 26.02 godz. 10:00 - 17:00

wystawa

Gdańsk
Biżuteria i design

02.12 - 07.05 (nd)

wystawa

Gdańsk
Adam Styp Rekowski: Bliski,
nie tak daleki Wschód

17.12 - 26.02 godz. 10:00 - 17:00

wystawa

Gdańsk
Wystawa Boto Mistrzowie
Jazzu

11.01 - 20.02 godz. 20:00

wystawa

Sopot
Sylwetki Gdańskich Kresowian

12.01 (czw) - 17.04 (pon)

wystawa

Gdańsk
Ukraina przed wiekami

13.01 - 31.05 godz. -

wystawa

Gdańsk
Zuzanna Janin - Siedmiu
Ojców. Siedem Tańców

13.01 (pt) - 26.02 (nd)

wystawa, spotkanie

Gdańsk
Aneta Grzeszykowska - Halina
i Frankenstein

27.01 - 19.03 godz. 11:00 - 19:00

wystawa

Sopot
pokaż pozostałe (99)
wydarzenia sportowo - rekreacyjne
Liga Mistrzów UEFA w
CINEMA3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

21.02 (wtorek) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
Liga Mistrzów UEFA w CINEMA
3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

22.02 (środa) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
EduMini Wybuchy

25.02 (sobota) godz. 10:00

pokaz, warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Gdańsk
Liga Mistrzów UEFA w CINEMA
3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

07.03 (wtorek) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
Liga Mistrzów UEFA w CINEMA
3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

08.03 (środa) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
Liga Mistrzów UEFA w CINEMA
3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

14.03 (wtorek) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
Liga Mistrzów UEFA w CINEMA
3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

15.03 (środa) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
zobacz kursy i szkolenia » targi i konferencje
Promocja książki

23.02 (czwartek) godz. 16.00

spotkanie, wykład/prezentacja

Gdańsk
Ewa Kasprzyk w Sopotece

25.02 (sobota) godz. 12:00

spotkanie, wieczór literacki, spotkanie

Sopot
Porady dekoratora dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

25.02 - 26.02 godz. 12:00

dni otwarte, spotkanie, konsultacje

Gdańsk
DKF Rodzicielski: Zrozumieć
dziecko
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

28.02 (wtorek) godz. 17:30

spotkanie, DKF

Sopot
Moje podróże małe i duże

28.02 (wtorek) godz. 17:00 - 19:00

spotkanie

Gdynia
Prelekcja dr Marii Wieloch

28.02 (wtorek) godz. 17:00

spotkanie, wykład/prezentacja, wykład

Sopot
Architekci swojej
przyszłości
dla dzieci

04.03 (sobota) godz. 10:00 - 13:00

warsztaty

Gdańsk
Animacja poklatkowa krok po
kroku

07.03 (wtorek) godz. 17:00 - 19:00

warsztaty

Gdańsk
zobacz repertuar » kino i film
Kino na Obcasach: Porady na
zdrady

21.02 (wtorek) godz. 19:00

projekcje filmowe

Gdańsk
Kino rosyjskie: Jeśli masz
rację...

22.02 (środa) godz. 17:00

impreza filmowa, projekcje filmowe, DKF

Gdańsk
Konfrontacje: Moonlight

23.02 (czwartek) godz. 18:30

projekcje filmowe, DKF

Gdańsk
Maraton Grozy

24.02 (piątek) godz. 22:00

projekcje filmowe, maraton

Gdańsk
Teatroteka: Hanoch odchodzi
bez słowa

26.02 (niedziela) godz. 18:30

spektakl dramatyczny, projekcje filmowe

Sopot
Kino na Obcasach: Porady na
zdrady

21.02 (wtorek) godz. 19:00

projekcje filmowe

Gdynia
Kino na Obcasach: Porady na
zdrady

21.02 (wtorek) godz. 19:00

projekcje filmowe

Rumia
W poszukiwaniu ciszy

22.02 (środa) godz. 18:00

projekcje filmowe

Gdynia
Jak wam się podoba

23.02 (czwartek) godz. 19:00

projekcje filmowe

Gdańsk
Jak wam się podoba

23.02 (czwartek) godz. 19:00

projekcje filmowe

Gdynia
Kino rosyjskie: Półmgła
odwołana

24.02 (piątek) godz. 18:00

impreza filmowa, projekcje filmowe, DKF

Gdańsk
Metropolitan Opera: Rusałka

25.02 (sobota) godz. 18:55

projekcje filmowe

Gdynia
Metropolitan Opera: Rusałka

25.02 (sobota) godz. 18:55

projekcje filmowe

Gdańsk
Wystawa na Ekranie: Ja,
Claude Monet

27.02 (poniedziałek) godz. 18:00

wystawa, projekcje filmowe

Gdynia
Wystawa na Ekranie: Ja,
Claude Monet

27.02 (poniedziałek) godz. 18:00

wystawa, projekcje filmowe

Gdańsk
Rammstein: Paris

23.03 (czwartek) godz. 20:00

projekcje filmowe

Gdańsk
Rammstein: Paris

23.03 (czwartek) godz. 20:00

projekcje filmowe

Gdynia
Liga Mistrzów UEFA w
CINEMA3D
dodane do kalendarza w ciągu ostatnich 3 dni

21.02 (wtorek) godz. 20:30

transmisja telewizyjna, projekcje filmowe

Gdańsk
Misja Zambia

21.02 (wtorek) godz. 18:00 - 20:00

spotkanie, wykład/prezentacja, projekcje filmowe

Gdańsk
Kino Konesera - Paterson

22.02 (środa) godz. 19:00

projekcje filmowe

Gdańsk
pokaż pozostałe (17)
  • najwyżej oceniany spektakl najwyżej oceniane
  • premiera premiery teatralne
  • impreza cykliczna impreza cykliczna
  • dla dzieci dla dzieci
Jeżeli nie znalazłeś wydarzenia lub imprezy, która powinna
znaleźć się w Serwisie poinformuj nas - dziękujemy

Kalendarz kulturalny

kalendarz

Najczęściej czytane

Najczęściej czytane