Wiadomości

stat

Szybkie randki w teatrze na 453. urodziny Szekspira

W niedzielę gdański Teatr Szekspirowski zmienił się w miejsce rodem z telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Zasady nieco różniły się od tych znanych z telewizji: uczestnicy widzieli siebie nawzajem, ale na rozmowę mieli już tylko pięć minut.Kolejna edycja szybkich randek w Trójmieście odbyła się w niedzielę w Teatrze Szekspirowskim. Można powiedzieć - miejsce i czas idealne, wszak Szekspir o miłości pisał nie raz, a 23 kwietnia obchodziliśmy jego 453. urodziny.

Zebrani uczestnicy nie mieli powodów do narzekania - mimo że odwołano pierwszą grupę ze względu na frekwencję - to o godz. 14 w drugiej grupie pojawiło się kilkudziesięciu uczestników i nie mniej uczestniczek. Zasady zabawy były proste: każdy z uczestników dostał numer i kartkę. Panie siedziały w wyznaczonych miejscach, a panowie co 5 minut przesiadali się do kolejnej rozmówczyni. Jeśli obydwoje po rozmowie stwierdzili, że "to jest to", zaznaczali na kartce obok numeru chęć na kolejne spotkanie. Kolejnym etapem była wymiana numerów telefonów.

- Czuję się lekko zestresowana, ale to chyba normalne przy tego typu spotkaniach. Uważam, że 5 minut to wystarczająco dużo czasu, by zrobić dobre pierwsze wrażenie i na razie panom to wychodzi. Jeśli będzie tak do końca to myślę, że nie wyjdę rozczarowana - mówi pani Anna, uczestniczka szybkich randek.
Zobacz także: Szybkie randki i promocja spektaklu "Zakochany Szekspir" na 453. urodziny Szekspira

Dodaj zdjęcie do artykułu
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 57)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

28

maja

Jest, czego nie ma - wystawa Sopot, Państwowa Galeria Sztuki

25

czerwca

Colours of Art Sopot, Państwowa Galeria Sztuki

25

maja

DiMANDALE. Krzysztof Wincio... Gdańsk, Sztuka Wyboru

Rozrywka

Pokaz eleganckiej bielizny dla kobiet w każdym rozmiarze
Bielizna dla kobiet w każdym rozmiarze
Wyciąg do nart wodnych ruszył w Gdyni
Wyciąg do nart wodnych ruszył w Gdyni

Kulinaria

Planuj z nami tydzień