Wydarzenie

PC Drama: Grochów

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
24 kwietnia 2017 (poniedziałek)
godzina:
19:00
miejsce:

ŻAK Scena Teatralna  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197
organizator:
Klub ŻAK
bilety:
20 zł , ulgowy 15, 10, 5 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

"Grochów" opowiada o nieobecności. Śmierć przyjaciela staje się początkiem mentalnej podróży po wspólnie zwiedzonych światach od warszawskiego Grochowa przez Polskę aż po Adriatyk; podróży, która kończy się w centrum wszechświata, w domu, czyli punkcie wyjścia. To opowieść o powrocie, ale i niemożliwości ucieczki. To opowieść o życiu i śmierci po męsku, bez sentymentu."Grochów"
autor: Andrzej Stasiuk | adaptacja: Marcin Bartnikowski | reżyseria: Łukasz Lewandowski | scenografia: Marcin Bikowski | obsada: Marcin Bartnikowski, Marcin Bikowski (Teatr Malabar Hotel), Łukasz Lewandowski (Teatr Dramatyczny w Warszawie) | rozmowę z twórcami poprowadzi dr Anna Jazgarska

"Grochów" Stasiuka zostanie opowiedziany na trzy głosy; rozpisany na trzech świadków nieistnienia. Opowieści będą towarzyszyć projekcie miejsc akcji, budowane na scenie w trakcie czytania za pomocą teatru plastycznego. Miejsca te swoją namacalnością będą kontrastować z nieobecnością człowieka, który kiedyś je zwiedzał.
Informacja o biletach:
Bilety: 20 zł - normalny, 15 zł - Karta do Kultury, 10 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, 5 zł - Karta Dużej Rodziny
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Prosimy o punktualne przybycie.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych - nie dotyczy fotografów akredytowanych . Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.