• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nie/poważni 30-latkowie

Przyszła zima, a wraz z nią, zgodnie z zapowiedziami, nabór do nowej grupy warsztatowej.

W tym wydarzeniu zapraszam Was na warsztaty z krótkich form, których najbardziej rozrywkowy typ możecie znać z występów naszych rodzimych grup, lub, na przykład, z programu Whose Line is it Anyway.

Na warsztatach tych, za pomocą technik teatralnych i gier improwizowanych będziemy nabierać dystansu do siebie (a co za tym idzie, pewności siebie), otwierać się na drugiego człowieka (uczyć współpracy), słuchać (wiem, że to niepopularne w dzisiejszym świecie), opowiadać historie (storytelling, mówiąc modnie), brać działanie we własne ręce (liderować i radzić sobie w kryzysowych sytuacjach) i porzucimy wstyd i strach przed oceną, co pozwoli nam bawić się jak dzieci i odkrywać, co jest za horyzontem :)

Na koniec cyklu warsztatowego grupa zdecyduje, czy chce pochwalić się efektami z przyjaciółmi podczas występu (A jeśli ktoś woli na swojej drodze samorozwoju uniknąć światła reflektorów i woli rozmyślać nad istotą rzeczy, niż występować , też nie mam z tym problemu).

Trenerka: Małgorzata Różalska. Improwizuje od około 12 lat. Absolwentka reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Uczy się od trenerów z całego świata. Założyła firmę Rozaart, aby szerzyć wiedzę praktyczną i teoretyczną o impro. Na co dzień uczy impro między innymi na Uniwersytecie Gdańskim, prowadzi szkolenia dla firm z improwizacji w biznesie, jak i dla osób prywatnych. Gra w impro duecie Abordaż (niegdyś W Gorącej Wodzie Kompani), tworzy projekty z improwizatorami z całej Polski i jest w zarządzie międzynarodowej grupy improwizatorów Ohana, w której współpracuje z całą Europą (i na przykład występuje na międzynarodowym festiwalu Impro Amsterdam, dlatego nie zaczynamy pod koniec stycznia). Pisze bloga o impro: www.rozalska.com


Ilość miejsc: 10.
Koszt: 150zł/miesiąc, czyli za 4 zajęcia. Cały cykl to 12 zajęć.

Miejsce: tradycyjnie warsztaty organizuje mój Teatr Improwizacji Uniwersytetu Gdańskiego, w siedzibie, czyli w Akademickim Centrum Kultury, ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk. (tuż przy przystanku tramwajowym Uniwersytet)

Czas trwania: 3 miesiące, raz w tygodniu po 2 godziny. Po 3 miesiącach istnieje możliwość kontynuacji w nowym, bardziej zaawansowanym cyklu.

Kiedy: Poniedziałki, 19.00-21.00

Zgłoszenia i pytania: rozalska.malgorzata@gmail.com
PS Czy muszę mieć 30 lat? - Nie. Ja nie mam. Możesz mieć i 40, i 20, i 50. I nawet coś pomiędzy.

Opinie

Sprawdź się

Pierwszym gdyńskim kinem, otwartym w 1926 roku, było: